Menu Zamknij

O firmie

Biuro projektów drogowych przez ostatnie 17 lat przeżywało czas dynamicznych zmian technologii, standardów i możliwości budowlanych.
Nie pozwalamy sobie na to, by pozostać w tyle – podnosimy własne kwalifikacje. Korzystamy z nowoczesnych urządzeń oraz dbamy, by obsługa klienta stała na najwyższym poziomie.
Wszystko po to, by Tobie zaoferować usługi nie tylko pozwalające zaoszczędzić czas i pieniądze. To  gwarantuje   sukces oraz bezpieczeństwo Twoje, Twoich bliskich i kontrahentów.

drocad logo

Biuro projektów drogowych DROCAD to miejsce, w którym zajmujemy się projektowaniem oraz koordynacją prac związanych z budową wszelkiego rodzaju dróg, zjazdów oraz placów. Uczestniczymy w realizacji budowy infrastruktury drogowej. Prowadzimy kompleksowe postępowania administracyjne w celu uzyskania pozwolenia na budowę. W trakcie prowadzenia prac budowlanych zapewniamy nadzór autorski oraz oferujemy wykonanie nadzoru inwestorskiego. Projektujemy organizację ruchu stałego, a także organizację ruchu na czas budowy innych dróg, budynków, sklepów oraz uzbrojenia terenu.

Dla firm oraz klientów indywidualnych wykonujemy wstępne rozpoznania terenu, analizę i prognozy ruchu, a wszelkie projekty wykonujemy na najnowszym oprogramowaniu firmy AUTODESK.

Działamy od 2005 roku – zdobyliśmy cenne doświadczenie w branży. Wiemy, że wszystko, co robimy – robimy dla Ciebie. Przychodzisz do nas, bo wiesz, że rozwiążemy Twój problem. Indywidualne podejście do klienta i   zadań, które za każdym razem są unikatowe – to wartość naszej firmy. Gwarantujemy profesjonalizm, terminowość, zaangażowanie oraz rzetelne wykonanie powierzonych nam zadań.

Jesteśmy dumni, że efektem naszej pracy to   Twoja lepsza, funkcjonalna przestrzeń.